تبلیغات

یامهدی ادرکنی - چرا در اینترنت داستان سکسی می گذارند

دوشنبه 5 اسفند 1387 - 09:55 ق.ظ


دلایلی که افرادی داستان های سکسی در اینترنت پخش می کنند

برگرفته از وبلاگ:http://faqatainsadmim.blogfa.com/post-61.aspx

 

   

مدتها قبل یکی از دوستان برای تحقیق در مورد مطلبی کلمه ای را در گوگل سرچ کرده بود که به دنبال آن ده ها صفحه سایت و وبلاگ سکسی نمایش داده شده بود دوست بنده با تعجب من را در جریان گذاشت ، باور این نکته ها و مطالب برایش سخت بود. من تعدادی از این سایتها و وبلاگها را برای تحقیق و مطالعه باز نمودم .

اکثر مطالب داستانهای غیر واقعی در رابطه با مسائل سکسی،سکس خانوادگی : (رابطه بین پدر و دختر ، مادر وپسر، خواهر و برادر ، خواهر زاده و دایی، دختردایی و….) بود. به همراه تعدادی عکسهای ساختگی و غیر واقعی و شاید تعداد اندکی عکسهای واقعی تبلیغاتی که جهت اهداف خاص تهیه می شود.

از این جهت می گویم که مطالب غیر واقعی است که زمان و مکان هیچکدام از این داستانها با جامعه امروزی آن و عرف و روابط اجتماعی بین مردم همخوانی و هماهنگی ندارد و سازگار نیست. یا حداقل سن این افراد کمتر از آن است که فضای زمان گذشته را درک کرده باشند.

شاید عده ای از دوستان مرا متهم کنند که شما واقعیتهای اجتماع را نمی بینید ، یا در جامعه نیستید ، باید بگویم بنده به عنوان یک جوان و دوستدار جوانان در مکانها و موقعیتهای مختلف با تعداد زیادی از جوانان در رده های سنی و تحصیلی مختلف در ارتباط بوده ام ،مدتی را نیز به عنوان یکی از مسئولین یکی از ارگانهای ارشادی و مبارزه با مفاسد اجتماعی در یکی از شهرستانهای استان فارس مشغول به فعالیت بوده پرونده های مختلفی را   دیده ام.

طبق قاعده النادر کالمعدوم اینگونه موارد اگر وجود هم داشته باشد آن قدر ناچیز و کم است که به حساب نمی آید. ودرصد بسیار بسیار کمی را دربر می گیرد به طوری که میتوان گفت در صد هزار خانواده ایرانی هم شاید یک مورد از این گونه روابط نباشد.

پس بیان این داستانها برای چیست ؟ آیا آمال وآرزوهای درونی یا عقده های روانی نویسنده است؟ آیا واقعیتهای اجتماع است؟ بیان این مطالب برای چیست ؟وحقیقت مطلب کدام است؟

حقیقت مطلب این است که : مهمترین مسئله مورد اهمیت در اکثریت قریب به اتفاق خانواده های ایرانی مسئله محرم و نامحرم است، مسئله ای که شاید کمرنگ و پررنگ به آن اهمیت می دهند و توجه دارند ، مسئله ای که با خون و پوست و گوشت و عقاید آنها عجین شده است حال نمی خواهم بگویم توطئه ای حساب شده است یا ….

اما در حقیقت این داستانها دقیقاً  این مسئله را (محرم و نامحرم) نشانه گرفته است. و دارند تیشه به ریشه این درخت می زنند. این داستانها تنها تأثیری که دارد این است که قبح و زشتی این گونه روابط را از بین می برد ، یا حداقل اگر انسان مواظب نباشد کمی به فکر وا می دارد.  وقتی انسان به مسئله ای فکر کند شیطان هم راههای توجیه را برایش باز می کند ، وقتی راه توجیه باز شد کم کم قبح و زشتی مسئله از بین می رود ، وقتی زشتی یک  مسئله  برای انسان از بین رفت شروع  می کند به فرهنگ سازی و پیدا کردن همدست برای خود نتیجتاً این افکار و اوهام به مرحله عمل می رسد. یک پروسه دقیق و مدون همراه با برنامه ریزی ، یعنی دقیقاً رسیدن به  چیزی که مورد خواست دشمن است . و خوابی که دشمن برای جوانان این آب و خاک و فرهنگ و تمدنش  دیده است.

شاید حتی دوستانی که این مطالب را می نویسند به این موضوعات فکر هم نکرده باشند . ویا اصلاً حتی نمی دانند خواست یک جوان ایرانی چیست . جوان ایرانی را یک موجود شهوتران بی اراده و بی غیرت و تعصب تصور می کنند که برای دفع و رفع شهوتش حاضر است دست به هر جنایتی بزند و محرم و نامحرم خانواده و مادر و خواهر و غیره هیچ تفاوتی برایش ندارد هدف برای او تنها دفع شهوت است. آیا مشکل جوانان ما تنها این است ؟

خیر جوان ایرانی اول از هرچیز به آزادی و آزادگی می اندیشد  آزادی و آزادگی همراه با تعقل و اندیشه نه همراه با ولنگاری. جوان ایرانی خواهان این است که یک شغل مناسب و آبرومند داشته باشد ، یک همسر عفیف و پاکدامن ، یک خانه که درآن تمام عشق و مهر ومحبتش را تقدیم به همسر و فرزندانش کند جوان ایرانی به دنبال یک زندگی همراه با امنیت و آسایش است تا بتواند در پناه آن به یک زندگی سراسر شور و شعور بپردازد. ودر این زندگی انسانیت ، الوهیت و کمال را جستجو کند . نه دنائت ،  پستی و شهوترانی حیوانی و بیمارگونه را. دشمن هم به دنبال این مسئله است جوان ایرانی که در طول اعصار و قرون گذشته همراه با سر بلندی زندگی کرده است بو علی سینا، ابو ریحان ، ملاصدرا ، دکتر حسابی و… به جهان تحویل داده است غرق در شهوت و اعتیاد و غرق در شکم و زیر شکم شود و یادش برود که چه کسی بوده، چه کسی هست و چه کسی میخواهد باشد.

 برگرفته از وبلاگ همکار عزیز:http://atregoleyas.com/

+ نوشته شده در  شنبه 21 دی1387ساعت 6:43  توسط .::سید محمد علی::.  |  29 نظر

[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[محمدرضا ناظم الرعایا | لینک ]
نوشته های پیشین ...
احکام نگاه و حجاب
دانلود نوحه از حاج محمود کریمی
سعید حدادیان دهه های اول و دوم فاطمیه 1387
دانلود نوحه به مناسبت دهه ی فاطمیه
مقاله ی شهادت حضرت فاطمه ی زهرا(س)
شعرهایی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه ی زهرا
شعری برای شهادت(وفات حضرت زهرا)
دانلود نوحه علیمی
دانلود سخنرانی استاد دانشمند
دانلود آهنگ مادر سامی یوسف
دانلود سخنرانی استاد دانشمند وکافی
دانلود سخنرانی اخلاقی از مرحوم بهاالدینی
دانلود تبریک عید اوباما به ایرانیان
دانلود سخنرانی استاد دانشمند
دانلود سخنرانی از استاد دانشمند و استاد قرائتی واستاد مرحوم کافی

صفحات :
نمایش نظرات 1 تا 30

Powered by WebGozar

Google Page Rank